
- В наявності
- Код: 88885534
Підшипник BT1B328612C SKF UKRAINE
266 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник BT1B328612 C
Виробник: SKF UKRAINE
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 40.987 мм.
Зовнішній діаметр: D= 67.975 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
40.987 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
67.975 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
17.5 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈55.4 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
18 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
13.5 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.3.6 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1.5 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
13.741 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.47 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.53.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.61 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.60.5 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.64 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.3 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.3.6 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
53.6 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
58.5 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
6.3 kN |
| Номінальна частота обертання |
8000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
9 500 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.35 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.7 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.9 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.24 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40.987 мм |
| Зовнішній діаметр | 67.975 мм |
| Висота | 17.5 мм |
- Ціна: 266 ₴
