
- В наявності
- Код: 44443618
Підшипник 606 2RS EZO Japan
155 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 606 2RS (розмір 6x17x6)
Виробник: EZO
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 6 мм.
Зовнішній діаметр: D=17 мм.
Ширина: B = 6 мм.
Аналоги: 180016, 606 2RS EZO, 180016 ГОСТ, W606-2RS1 SKF (нерж), 606 2RS CX, 606 2RS DPI, 606 DD NSK, 606 2RS Timken, 606-2RS ZEN, S606-2RS ZEN
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 6 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 17 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 6 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| Вага | 0,006 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 2,43 kN |
| C0 — Статична вантажність | 0,865 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,035 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 12.3 |
| Nlim — Гранична швидкість | 42000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -55 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 130 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 17 мм |
- Ціна: 155 ₴

