
- В наявності
- Код: 44449914
Підшипник 3780/3720/VA983 SKF
1 580 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3780/3720/VA983
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 50,8 мм.
Зовнішній діаметр: D= 93,264 мм.
Ширина: B = 30,302 мм.
Розміри
| Діаметр отвору | 50.8 mm |
| Зовнішній діаметр | 93.264 mm |
| Загальна ширина | 30.302 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 30.302 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 23.812 mm |
| Угол контакта | 12.7 ° |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 107 kN |
| Номінальна статична вантажність | 132 kN |
| Номінальна частота обертання | 5 300 r/min |
| Гранична частота обертання | 7 000 r/min |
| Маса нетто виробу | 0.842 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 93.264 мм |
| Висота | 30.302 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | TIMKEN SET123 |
- Ціна: 1 580 ₴
