
- В наявності
- Код: 44449910
Автоматичний лубрикатор LAGD 125/WA2 SKF
1 297 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Автоматичний одноточковий лубрикатор SKF SYSTEM 24 з газовим приводом
SKF SYSTEM 24 LAGD 125/WA2 заповнений консистентним мастилом SKF LGWA 2, призначеною для широкого діапазону температур і екстремальних тисків, рекомендується для електродвигунів, конвеєрів, вентиляторів і насосів.
Лубрикатори постачаються готовими до експлуатації, заповненими високоякісними мастильними матеріалами SKF. Спеціальні інструменти, що не потребують застосування, активація і тимчасові параметри дають змогу легко та точно налаштувати подавання мастила.
• Налаштування часу роботи від 1 до 12 місяців
• Можливість тимчасового вимкнення або переналаштування
• Прозорий корпус дає змогу візуально контролювати витрату мастила
• Компактний розмір допускає встановлення у важкодоступних місцях
• Випускаються заповненими мастилом або оліями для ланцюгів
Сфери застосування:
• Механізми в зонах з обмеженим доступом
• Змащування підшипників
• Електродвигун
• Насоси та вентилятори
• Конвейєри
• Крани
Продуктивність
| Максимальний тиск | 5 bar |
Властивості
| Вибухозахист | II 1G Ex ia IIC T6 Ga, II 1D Ex ia IIIC T200 85°C Da, I M1 Ex ia I Ma |
| Час спорожнення | Adjustable, 1–12 months |
| Діапазон робочих температур мастильного матеріалу | –30 to +140 °C |
| Діапазон температур довкілля | -20 – 60 °C |
| Джерело живлення | Газовий елемент |
| Клас захисту (IP) | IP 68 |
| Кількість мастильного матеріалу | 125 ml |
| Максимальна довжина трубопроводу для подавання мастила | 0.3 m |
| Механізм приводу | Газовий елемент, який виробляє інертний газ |
| Опис мастильного матеріалу | Широкий діапазон температур, екстремальний тиск, підшипникове мастило для високих навантажень |
| Рекомендована температура зберігання | 20 °C |
| Рекомендовані сфери застосування |
Вентилятори та електродвигуни Підшипники головного та хвостового шківів конвеєрів |
| Мастильний матеріал | LGWA 2 |
| Сполучна різь | R 1/4 |
| Термін зберігання | 2 year |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
- Ціна: 1 297 ₴


