
- В наявності
- Код: 44445050
Підшипник 320/28 XF FERSA
524 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 320/28 XF (розмір 28x52x16)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 28 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 16 мм.
Аналоги: BMW 0331427663941, FAG 320/28X, Kia DG560-17190, Kia K52717306, Kia OK616-17305, Mazda G401-17-190, NSK HR320/28XJ, NTN 4T 320/28X, SKF 320/28X/Q, Triumph T3800047
Розміри
| d |
28 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
16 mm |
Загальна ширина |
| d1 |
≈41.3 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
16 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
12 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
| a |
12.4 mm |
Відстань від торця до точки тиску |
Розміри опори
| da |
max.34 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.35 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.45 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Da |
max.46 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Db |
min.49 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Ca |
min.3 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на великому торці |
| Cb |
min.4 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на малому торці |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі вала |
| rb |
max.1 mm |
Радіус галітелі корпусу |
Розраховані дані
| Номінальна динамічна вантажність | C |
39 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
38 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
4 kN |
| Номінальна частота обертання |
10000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
13 000 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 16 мм |
- Ціна: 524 ₴

