
- В наявності
- Код: 44449703
Підшипник 30208 SKF
1 200 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 30208 (розмір 40x80x19.75)
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: T = 19.75 мм.
Аналоги: 7208 ГОСТ, Alfa Romeo 290062205, Asia Motors K67026151, Case IH 3142394R91, Chrysler MB664447, Citroen 408451, Daihatsu 9760030208, Deutz-Fahr 1109958, FAG 30208A, FAG 713613400, FAG 713613410, Fiat 26799960, Ford 996030208, GM 94021224, Honda 91005P80003, IHC 3142394R91, Isuzu 5098120840, Iveco 1104291, John Deere JD37049, Kia K67026151, Kia OK670-28-151, Massey Ferguson 339394X1, Mazda 060326151, Mercedes-Benz 0009811405, Mercedes-Benz 0129815705, Mercedes-Benz A0129815705, Mitsubishi MB092432
Розміри
| d |
40 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
80 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
19.75 mm |
Загальна ширина |
| d1 |
≈57.55 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
18 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
16 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1.5 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
| a |
16.05 mm |
Відстань від торця до точки тиску |
Розміри опори
| da |
max.49 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.48.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.69 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Da |
max.72.5 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Db |
min.74 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Ca |
min.3 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на великому торці |
| Cb |
min.3.5 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на малому торці |
| ra |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі вала |
| rb |
max.1.5 mm |
Радіус галітелі корпусу |
Розраховані дані
| Клас SKF |
SKF Explorer |
|
| Номінальна динамічна вантажність | C |
75.8 kN |
| Номінальна статична вантажність | C0 |
68 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
7.65 kN |
| Номінальна частота обертання |
7 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
8 500 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 19.75 мм |
- Ціна: 1 200 ₴

