
- В наявності
- Код: 44449415
Підшипник 32911-A (2007911) CX POLAND
437 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32911-A (розмір 55x80x17)
Виробник: CX
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 17 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 80 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 17 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 14 mm |
| T — Загальна ширина | 17 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 68 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 14,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Вага | 0,274 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 49,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 73,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 8,95 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.31 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.07 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.94 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5700 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF — Власна частота сепаратора (60 об./хв) | 0,462 Hz |
| BSF — Власна частота бігових доріжок (60 об./хв.) | 12,846 Hz |
| BPFO — Власна частота зовнішнього кільця (60 об./хв) | 14,787 Hz |
| BPFI — Власна частота внутрішнього кільця (60 об./хв.) | 17,213 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 17 мм |
- Ціна: 437 ₴
