
- В наявності
- Код: 44449412
Підшипник 30322-A (7322) CX POLAND
3 442 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 30322 (розмір 110x240x54.5)
Виробник: CX POLAND
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 110 мм.
Зовнішній діаметр: D= 240 мм.
Ширина: B = 54.5 мм.
Аналоги: 7322 ГОСТ, 30322 FBJ, 30322 PFI, 30322 NTN, 4T-30322 NTN, 30322 A SNR, 30322F FERSA, 30322 R KOYO, 30322-A FAG, 30322 ZKL, 30322 A ZVL, 30322 SKF, 30322 A FLT, 30322 TPS, 30322 TIMKEN
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
110 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
240 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
54.5 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈166.18 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
50 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
42 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.4 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.3 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
42.889 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.142 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.126.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.206 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.226.5 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.220 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.8 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.12.5 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.4 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.3 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
507 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
585 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
62 kN |
| Номінальна частота обертання |
2 200 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
2 800 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.35 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.7 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.9 |
МАССА
| Маса підшипника |
10.8 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Висота | 54.5 мм |
- Ціна: 3 442 ₴
