
- В наявності
- Код: 44448623
Підшипник JL819349/JL819310 (JL 819349/10) FERSA
1 729 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JL819349/JL819310
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 95 мм.
Зовнішній діаметр: D= 135 мм.
Ширина: B = 20 мм.
Аналоги: MASSEY FERGUSON 3427769M1, 515-838 FŁT-PBF, 515-838 FŁT, BT1 0160 SKF, 4T-JL819349/JL819310 NTN, JL819349/10 FERSA, JL819349/81310 HRB, JL819349/819310 FBJ, JL819349/819310 XLZ
Розміри
| Діаметр отвору | 95 mm |
| Зовнішній діаметр | 135 mm |
| Загальна ширина | 20 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 20 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 14 mm |
| Угол контакта | 21.167 ° |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 74.8 kN |
| Номінальна статична вантажність | 129 kN |
| Номінальна частота обертання | 3 400 r/min |
| Гранична частота обертання | 4 500 r/min |
Властивості
| Деталь підшипника | Підшипник у зборі |
| Кількість рядів | 1 |
| Пристрій для фіксації, зовнішнє кільце підшипника | Без |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Сепаратор | Листовий метал |
| Покриття | Без |
| Ущільнення | Без |
| Мастильний матеріал | Немає |
| Можливість повторного змазування | Без |
| Indicative carbon footprint for new product | 3.13 kg CO2e |
| Маса нетто виробу | 0.87 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Висота | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 1 729 ₴
