
- В наявності
- Код: 44448505
Підшипник 6205 ZZ FERSA
156 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6205 ZZ (розмір 25x52x15)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 15 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
Аналоги: 80205, 6205-C-2Z FAG, 6205-2ZR ZVL, 6205 ZZ FLT, 6205 ZZ NSK, 6205 ZZ NEUTRAL, 6205 ZZ SKF, 6205 2Z SKF, 6205 ZZ SNR, 6205 ZZ PPL, 6205 ZZ XLZ, 6205 ZZE NACHI, 6205 ZZ NKE
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
25 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
15 mm |
Ширина |
| d1 |
≈34.35 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| D2 |
≈46.21 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.30.6 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.34.3 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.46.4 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
14.8 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
7.8 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.335 kN |
| Номінальна частота обертання |
28 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
14 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
14 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.13 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | KaWe 10046; SKF 62052ZC3; Sachs 1863606205 |
- Ціна: 156 ₴
