
- В наявності
- Код: 44448502
Підшипник 33281/33462 FERSA
2 505 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 33281/33462 (розмір 71.438х117.4х30.16)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 71.438 мм.
Зовнішній діаметр: D= 117.4 мм.
Ширина: B= 30.16 мм.
Аналоги: 33281/33462 FERSA, 33281/33462 KOYO, 33281/33462-B TIMKEN, 33281/33462 D-TEC
Розміри
| d |
71.438 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
117.475 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
30.162 mm |
Загальна ширина |
| d1 |
≈94.1 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
30.162 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
23.812 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.3.5 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.3.3 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
| a |
26.453 mm |
Відстань від торця до точки тиску |
Розміри опори
| da |
max.81 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.85 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.101 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Da |
max.105.5 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Db |
min.111 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Ca |
min.5 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на великому торці |
| Cb |
min.6 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на малому торці |
| ra |
max.3.5 mm |
Радіус галтелі вала |
| rb |
max.3.3 mm |
Радіус галітелі корпусу |
Розраховані дані
| Клас SKF |
SKF Explorer |
|
| Номінальна динамічна вантажність | C |
152 kN |
| Номінальна статична вантажність | C0 |
190 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
21.6 kN |
| Номінальна частота обертання |
4 500 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
5 300 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 71.44 мм |
| Зовнішній діаметр | 117.4 мм |
| Висота | 30.16 мм |
- Ціна: 2 505 ₴
