
- В наявності
- Код: 44440839
Підшипник 6211 1L EES (1580211 / 1726211-2RS1) Z&S Сербія
594 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6211 1L EES (розмір 55*100*21)
Виробник: Z&S
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D = 100 мм.
Ширина: B = 21 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук
Аналоги: 1726211-2RS1 FKL, 1726211-2RS SKF, 208NPP-B INA, 76211 INA, CS 211 NTN, CS 211 SNR, CB 211 KOYO, 1726211 2RS TIMKEN, 6211 2RS EES TIMKEN, CS 211-2RS XLZ, US 211 2S FKL, 76211B2RSR SLF
Розміри
| d |
55 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
100 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
21 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| d1 |
≈69.06 mm |
Зовнішній діаметр внутрішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
Розраховані дані
| Номінальна динамічна вантажність | C |
43.6 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
29 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
1.25 kN |
| Гранична частота обертання |
4 300 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEARING |
| Країна виробник | Сербія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 21 мм |
- Ціна: 594 ₴
