
- В наявності
- Код: 44440838
Підшипник 6210 1L EES (1580210 / 1726210-2RS1) Z&S Сербія
632 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6210 1L EES (розмір 50x90x20)
Виробник: Z&S
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 20 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук
Аналоги: K6210-2RS, 1726210, CS 210, 6210 SEE, 580210, UD 210, EES 210 1L Z&S. 1726210-2RS1 SKF, 6210SEE SNR, CS210LLU NTN, 210-XL-NPP-B INA, CS210-2RS FBJ, UD210S ZVL, CS210-2RS GBM, US 210 2S FKL, K6210-2RSR PBF
Розміри
| d |
50 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
90 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
20 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| d1 |
≈62.51 mm |
Зовнішній діаметр внутрішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
Розраховані дані
| Номінальна динамічна вантажність | C |
35.1 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
23.2 kN |
| Межі втомленої міцності | Pu |
0.98 kN |
| Гранична частота обертання |
4 800 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEARING |
| Країна виробник | Сербія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 632 ₴
