
- В наявності
- Код: 44440823
Підшипник 6204 1L EES (1580204, 1726204 2RS) Z&S Сербія
248 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6204 1L EES (розмір 20x47x14)
Виробник: Z&S
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 47 мм.
Ширина: B = 14 мм.
Аналоги: 1580204, 1726204 2RS SKF, 204 NPP-B INA, 6204 SEE SNR, CS 204 2RS XLZ, CS 204 LLU NTN, UD 204 ZVL
РОЗМІРИ
| d |
20 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
47 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
14 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| d1 |
≈28.8 mm |
Зовнішній діаметр внутрішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
12.7 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
6.55 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.28 kN |
| Гранична частота обертання1) |
10000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13 |
МАССА
| Маса підшипника в зборі |
0.1 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEARING |
| Країна виробник | Сербія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 14 мм |
- Ціна: 248 ₴
