
- В наявності
- Код: 44440077
Підшипник 6417 (417) ZKL Чехія
5 545 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6417 (розмір 85x210x52))
Виробник: ZKL
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d=85 мм.
Зовнішній діаметр: D = 210 мм.
Ширина: B = 52 мм.
Розміри
| d |
85 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
210 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
52 mm |
Ширина |
| d1 |
≈123 mm |
Діаметр заплеска |
| D1 |
≈171.25 mm |
Діаметр заплеска |
| r1,2 |
min.4 mm |
Розмір фаски |
Розміри опори
| da |
min.105 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| Da |
max.190 mm |
Діаметр опори корпусу |
| ra |
max.3 mm |
Радіус галтелі вала або корпусу |
Розраховані дані
| Номінальна динамічна вантажність | C |
174 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
137 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
4.75 kN |
| Номінальна частота обертання |
7 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
4 500 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 210 мм |
| Висота | 52 мм |
- Ціна: 5 545 ₴
