
- В наявності
- Код: 44448433
Підшипник 63/32 2RS NR FERSA Іспанія
445 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 63/32 2RS NR (розмір 32x75x20)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 32 мм.
Зовнішній діаметр:D= 75 мм.
Ширина:B = 20 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук
Аналоги: 63/32 2RS NR C3 GBM, TM332A1NRC3UR NSK, ME580495 CHRYSLER, 63/32 2RS NR SKF, TM3 32NR C3 NSK, 63/32 2RS NR C3 FERSA, 63/32 2RSNR/C3 KOYO, 63/32 2RSNRC3 KBC, 63/32HL1DDANRC3 KBC, SUZUKI 09262-32017
РОЗМІРИ ВИРОБУ
| d — Внутрішній діаметр | 32 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 75 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 20 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,07 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 3,28 mm |
| Ca min — положення мінісегмента | 4,77 mm |
| Ca max — Максимальне положення сегмента | 4,98 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 71,83 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 1,9 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 2,2 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 81,6 mm |
| Клас радіального проміжку | C0 |
| Вага | 0,382 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 33 kN |
| C0 — Статична вантажність | 16,9 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 1,3 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 11000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 9500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| da min — Мінімальний діаметр буртика вала | 38,5 mm |
| Damax — Максимальний діаметр буртика корпусу | 68,5 mm |
| ra max — Максимальний радіус галтелі вала та корпусу | 1 mm |
| rNa max — Максимальний радіус галтелі на стороні сегмента | 0,5 mm |
| Db min — Мінімальний діаметр стопорного кільця | 83 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa Bearings |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 445 ₴
