
- В наявності
- Код: 44446848
Підшипник PER.208HPPB52 PEER
1 089 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулькопідшипник із шестигранним отвором, сферичною зовнішньою поверхнею та стійкими до сильно забрудненого середовища ущільненнями PER.208HPPB52 розмір (28.6х80х28)
Виробник: PEER
Тип підшипника: кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d= 28.6 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 28 мм.
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 32.6 kN |
| Номінальна статична вантажність | 19.9 kN |
| Тип отвору | Шестигранний |
| Маса нетто виробу | 0.54 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 28.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 28 мм |
- Ціна: 1 089 ₴

