
- В наявності
- Код: 44446845
Підшипник PER.207HRRB17 PEER
778 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулькопідшипник із шестигранним отвором, сферичною зовнішньою поверхнею та стійкими до сильно забрудненого середовища ущільненнями PER.207HRRB17 розмір (31.775х72х25)
Виробник: PEER
Тип підшипника: кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d= 31.775 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B = 25 мм.
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 25.7 kN |
| Номінальна статична вантажність | 15.3 kN |
| Тип отвору | Шестигранний |
| Маса нетто виробу | 0.343 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 31.775 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 25 мм |
- Ціна: 778 ₴

