
100% original
- В наявності
- Код: 44446990
Підшипник 37431 A/37625/VA983 SKF
3 228 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 37431 A/37625/VA983 (розміри 109.538*158.75*23.02)
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 109.538 мм.
Зовнішній діаметр: D= 158.75 мм.
Ширина: Т = 23.02 мм.
Розміри
| Діаметр отвору | 109.538 mm |
| Зовнішній діаметр | 158.75 mm |
| Загальна ширина | 23.02 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 21.438 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 15.875 mm |
| Угол контакта | 22 ° |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 95.2 kN |
| Номінальна статична вантажність | 150 kN |
| Номінальна частота обертання | 2 800 r/min |
| Гранична частота обертання | 3 800 r/min |
Властивості
| Деталь підшипника | Підшипник у зборі |
| Кількість рядів | 1 |
| Пристрій для фіксації, зовнішнє кільце підшипника | Без |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Сепаратор | Листовий метал |
| Маса нетто виробу | 1.31 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 109.538 мм |
| Зовнішній діаметр | 158.75 мм |
| Висота | 23.02 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 3 228 ₴
