
100% original
- В наявності
- Код: 44446988
Підшипник 361204 R SKF
630 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядний опорний ролик на основі кулькопідшипника зі сферичною зовнішньою поверхнею й ущільненнями з обох боків 361204 R (розмір 20*52*14)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 20 мм.
Зовнішній діаметр:D= 52 мм.
Ширина:B = 14 мм.
Розміри
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
|---|---|---|
| d |
20 mm |
Діаметр отвору |
| B |
14 mm |
Ширина |
| d1 |
≈28.8 mm |
Діаметр залячика/виточки на внутрішньому кільці |
| D1 |
≈40.6 mm |
Діаметр виточки на зовнішньому кільці |
| R |
400 mm |
Профіль робочої поверхні зовнішнього кільця (сферичний) |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски |
Розраховані дані
| Номінальна динамічна вантажність | C |
11.4 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
5.5 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.232 kN |
| Максимальне динамічне радіальне навантаження | Fr |
max.7.5 kN |
| Максимальне статичне радіальне навантаження | F0r |
max.10.6 kN |
| Гранична частота обертання |
7 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 14 мм |
- Ціна: 630 ₴
