
100% original
- В наявності
- Код: 44446985
Шприц для пластичного змащення TLGH 1 SKF
1 761 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шприц для пластичного змащення TLGH 1
Виробник: SKF
Шприц SKF TLGH 1 придатний для використання в промисловості, сільському господарстві та в побуті.
- Придатний для використання з картриджами та вільним мастилом
- Корпус із рифленням для надійного й безпечного захоплення
- Високоякісна, стійка до утворення задирок сталь для простоти завантаження картриджа
- Поршень спеціальної форми забезпечує повне спорожнення картриджа
- Постачається з подовжувальним перехідником і насадкою
Розміри
| Об'єм резервуара | 500 ml |
| Filling connection | DIN 1283 |
| Довжина: | 380 mm |
Продуктивність
| Максимальний тиск | 40 MPa |
| Максимальний тиск | 400 bar |
| Об'єм/віддання | 0.9 ml |
Властивості
| Рекомендовані сфери застосування | Для ручного заповнення точок мастила в промисловому, будівельному та сільськогосподарському обладнанні |
| Grease supply | Вільна форма або картридж |
| Use of standard grease cartridges | Так, тип DIN 1284 |
| NLGI class of lubricant (max) | 2 |
| Suitable for grease nipples | Стандартні прес-оливки згідно з DIN 71412 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
- Ціна: 1 761 ₴
