
100% original
- В наявності
- Код: 44446984
Підшипник T7FC 060/CL7C SKF
6 613 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник T7FC 060/CL7C (розмір 60*125*37)
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-опорний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D = 125 мм.
Ширина: B = 33.5 мм.
Розміри
| d |
60 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
125 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
37 mm |
Загальна ширина |
| d1 |
≈97.2 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
33.5 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
26 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.3 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.3 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
| a |
41 mm |
Відстань від торця до точки тиску |
Розміри опори
| da |
max.72 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.72.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.94 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Da |
max.113.5 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Db |
min.119 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Ca |
min.4 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на великому торці |
| Cb |
min.11 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на малому торці |
| ra |
max.3 mm |
Радіус галтелі вала |
| rb |
max.3 mm |
Радіус галітелі корпусу |
Розраховані дані
| Клас SKF |
SKF Explorer |
|
| Номінальна динамічна вантажність | C |
190 kN |
| Номінальна статична вантажність | C0 |
204 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
24.5 kN |
| Номінальна частота обертання |
4 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
5 300 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Висота | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 6 613 ₴
