
100% original
- В наявності
- Код: 44446965
Підшипник LM 29749/710/VA983 SKF
634 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM 29749/710/VA983 (размер 38.1x65.088x18.288)
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий
Внутрішній діаметр: d= 38.1 мм.
Зовнішній діаметр: D= 65.088 мм.
Ширина: B= 18.288 мм.
Розміри
| Діаметр отвору | 38.1 mm |
| Зовнішній діаметр | 65.088 mm |
| Загальна ширина | 18.288 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 18.288 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 13.97 mm |
| Угол контакта | 12.5 ° |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 41.3 kN |
| Номінальна статична вантажність | 53 kN |
| Номінальна частота обертання | 7 500 r/min |
| Гранична частота обертання | 10000 r/min |
Властивості
| Деталь підшипника | Підшипник у зборі |
| Кількість рядів | 1 |
| Пристрій для фіксації, зовнішнє кільце підшипника | Без |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Сепаратор | Листовий метал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 65.088 мм |
| Висота | 18.288 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 634 ₴
