
100% original
- В наявності
- Код: 44446931
Підшипник XG208NPPB SKF
840 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник XG208NPPB (розмір 40x80x18)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний
Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Розміри
| Діаметр вала | 40 mm |
| Діаметр отвору | 40 mm |
| Зовнішній діаметр | 80 mm |
| Загальна ширина | 18 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 18 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 18 mm |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 32.6 kN |
| Номінальна статична вантажність | 20 kN |
| Гранична частота обертання | 3000 r/min |
Властивості
| Пристрій для утримання, внутрішнє кільце | Посадка с натягом |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Тела кочення | Кульки |
| Тип зовнішнього кільця | Сферичний |
| Подовження внутрішнього кільця | Немає (стандартне кільце) |
| Каучукове демпфувальне кільце | Без |
| Матеріал, підшипник | Підшипникова сталь |
| Покриття | Без |
| Ущільнення | Ущільнення з обох боків |
| Типи ущільнення | Контактне, вузьке Agri з однією крайкою |
| Мастильний матеріал | Пластичне мастило |
| Можливість повторного змазування | Без |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 840 ₴
