
100% original
- В наявності
- Код: 44446740
Подшипник XG205NPPB SKF
437 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник XG205NPPB (розмір 25x52x15)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний, сферичний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 15 мм.
Аналоги: 1580205, 1726205 2RS SKF, 205 NPP-B INA, 6205 SEE SNR, CS 205 2RS XLZ, CS 205 LLU NTN, UD 205 ZVL
Розміри
| Діаметр вала | 25 mm |
| Діаметр отвору | 25 mm |
| Зовнішній діаметр | 52 mm |
| Загальна ширина | 15 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 15 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 15 mm |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 14 kN |
| Номінальна статична вантажність | 7.88 kN |
| Гранична частота обертання | 5 850 r/min |
Властивості
| Пристрій для утримання, внутрішнє кільце | Посадка с натягом |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Тела кочення | Кульки |
| Тип зовнішнього кільця | Сферичний |
| Подовження внутрішнього кільця | Немає (стандартне кільце) |
| Каучукове демпфувальне кільце | Без |
| Матеріал, підшипник | Підшипникова сталь |
| Покриття | Без |
| Ущільнення | Ущільнення з обох боків |
| Типи ущільнення | Контактне, вузьке Agri з однією крайкою |
| Мастильний матеріал | Пластичне мастило |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 437 ₴
