
100% original
- В наявності
- Код: 44448522
Підшипник 6311-2RS1/C3 SKF
2 276 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6311-2RS1/C3 (розмір 55x120x29)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D = 120 мм.
Ширина: B = 29 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук
У маркуванні підшипників позначення C3 вказує на підвищений рівень теплового зазору, який дозволяє підвищити точність і знизити вібрації.
Аналоги: 70-180311, 6311-2RSH/C3 SKF, 6311-C-2HRS-C3 FAG, 6311 2BRS C3 INA, 6311-2RSR-C3 ZVL, 6311 2RS C3 PFI, 6311 EE C3 SNR, 6311 LLB C3 NTN, 6311 VVC3E NSK, 6311 2R C3
Розміри
| d |
55 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
120 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
29 mm |
Ширина |
| d1 |
≈75.34 mm |
Діаметр плеча |
| D2 |
≈103.7 mm |
Діаметр заглиблення |
| r1,2 |
min.2 mm |
Розмір фаски |
Розміри упору
| da |
min.66 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| da |
max.75.2 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
max.109 mm |
Діаметр упора корпусу |
| ra |
max.2 mm |
Радіус буртика вала або корпусу |
Дані розрахунку
| Клас ефективності SKF |
SKF Explorer |
|
| Базове значення динамічного навантаження | C |
74.1 kN |
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
45 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
1.9 kN |
| Максимально допустима швидкість |
3 800 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | kr |
0.03 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
- Ціна: 2 276 ₴

