
- В наявності
- Код: 44448110
Підшипник 6212-2Z/C3 SKF
1 361 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6212-2Z/C3 (розмір 60x110x22)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D= 110 мм.
Ширина: B= 22 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
У маркуванні підшипників позначення C3 вказує на підвищений рівень теплового зазору, який дозволяє підвищити точність і знизити вібрації.|
Аналоги: 70-80212, 6212 ZZ C3 NEUTRAL, 6212-C-2Z-C3 FAG, 6212-2ZR-C3 ZVL, 6212 ZZ C3 ZKL, 6212 ZZC3 SNR, 6212 ZZ C3 NSK, 6212 ZZ C3 NSK-PPL, 6212 2Z C3 SKF, 6212 ZZ C3 PPL, 6212 ZZ P63E NTN, 6212 ZZ C3 FBJ
Розміри
| d |
60 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
110 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
22 mm |
Ширина |
| d1 |
≈75.5 mm |
Діаметр плеча |
| D2 |
≈98 mm |
Діаметр заглиблення |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Розмір фаски |
Розміри упору
| da |
min.69 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| da |
max.75.4 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
max.101 mm |
Діаметр упора корпусу |
| ra |
max.1.5 mm |
Радіус буртика вала або корпусу |
Дані розрахунку
| Клас ефективності SKF |
SKF Explorer |
|
| Базове значення динамічного навантаження | C |
55.3 kN |
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
36 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
1.53 kN |
| Стандартна швидкість |
13 000 r/min |
|
| Максимально допустима швидкість |
6 300 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
14.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
- Ціна: 1 361 ₴

