
- В наявності
- Код: 44447819
Підшипник 6209-2RS1/C3 SKF
863 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6209-2RS1/C3 (розмір 45x85x19)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 45 мм.
Зовнішній діаметр:D = 85 мм.
Ширина:B = 19 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук
У маркуванні підшипників позначення C3 вказує на підвищений рівень теплового зазору, який дозволяє підвищити точність і знизити вібрації.
Аналоги: 70-180209, 6209-2RSH/C3 SKF, 6209-C-2HRS-C3 FAG, 6209 2BRS C3 INA, 6209-2RSR-C3 ZVL, 6209 2RS C3 EZO, 6209 2RS C3 PFI, 6209 EE C3 SNR, 6209 LLB C3 NTN, 6209 VVC3E NSK, 6209 2R C3
Розміри
| d |
45 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
85 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
19 mm |
Ширина |
| d1 |
≈57.6 mm |
Діаметр плеча |
| D2 |
≈75.19 mm |
Діаметр заглиблення |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Розмір фаски |
Розміри упору
| da |
min.52 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| da |
max.57.5 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
max.78 mm |
Діаметр упора корпусу |
| ra |
max.1 mm |
Радіус буртика вала або корпусу |
Дані розрахунку
| Клас ефективності SKF |
SKF Explorer |
|
| Базове значення динамічного навантаження | C |
35.1 kN |
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
21.6 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
0.915 kN |
| Максимально допустима швидкість |
5 000 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
14.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
- Ціна: 863 ₴

