
- В наявності
- Код: 44447816
Підшипник 6208-2RS1/C3 SKF
727 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6208-2RS1/C3 (розмір 40x80x18)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 40 мм.
Зовнішній діаметр:D= 80 мм.
Ширина:B= 18 мм.
Вручник підшипника: каучук
У маркуванні підшипників позначення C3 вказує на підвищений рівень теплового зазору, який дозволяє підвищити точність і знизити вібрації.
Аналоги: Claas 216101.0, Claas 212546.0, Claas 216895.0, Claas 238504.0, Claas 952004.7, Massey Ferguson 352976 X1, Poclain 00396-98, Valmet LA1184, 70-180208, 6208-2RSH/C3 SKF, 6208-C-2HRS-C3 FAG, 6208 2BRS C3 INA, 6208-2RSR-C3 ZVL, 6208 2RS C3 EZO, 6208 2RS C3 PFI, 6208 EE C3 SNR, 6208 LLB C3 NTN, 6208 VVC3E NSK, 6208 2R C3
Розміри
| d |
40 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
80 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
18 mm |
Ширина |
| d1 |
≈52.6 mm |
Діаметр плеча |
| D2 |
≈69.8 mm |
Діаметр заглиблення |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Розмір фаски |
Розміри упору
| da |
min.47 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| da |
max.52.5 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
max.73 mm |
Діаметр упора корпусу |
| ra |
max.1 mm |
Радіус буртика вала або корпусу |
Дані розрахунку
| Клас ефективності SKF |
SKF Explorer |
|
| Базове значення динамічного навантаження | C |
32.5 kN |
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
19 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
0.8 kN |
| Максимально допустима швидкість |
5 600 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 727 ₴

