
100% original
- В наявності
- Код: 44447748
Підшипник 1726308-2RS1 SKF
1 584 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1726308-2RS1 (розмір 40x90x23)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний
Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B= 23 мм.
Аналоги: 1580308 ГОСТ, 308-NPP-B INA, 6308SEE SNR, CS308-2RS FBJ, CS308LLU NTN, K6308-2RSR FLT-PBF, UD308 ZVL, 1726308 2RS, 6308 SEE, CS308-LLU, 1726308-2RS1 SKF, K 6308-2RSR FLT-PBF, CS 308 2RS KBS, 6308 SEE SNR
Dimensions
| d |
40 mm |
Bore diameter |
|---|---|---|
| D |
90 mm |
Outside diameter |
| B |
23 mm |
Width of inner ring |
| d1 |
≈56.11 mm |
Outside diameter of inner ring |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Chamfer dimension of inner ring |
Calculation data
| Basic dynamic load rating | C |
41 kN |
|---|---|---|
| Basic static load rating | C0 |
24 kN |
| Fatigue load limit | Pu |
1 kN |
| Limiting speed |
5 000 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
- Ціна: 1 584 ₴
