
100% original
- В наявності
- Код: 44447746
Підшипник 1726306-2RS1 SKF
976 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник: 1726306-2RS1 (розмір 30x72x19)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний, сферичний
Внутрішній діаметр: d= 30 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B= 19 мм.
Аналоги: CS306LLU NTN
Dimensions
| d |
30 mm |
Bore diameter |
|---|---|---|
| D |
72 mm |
Outside diameter |
| B |
19 mm |
Width of inner ring |
| d1 |
≈44.6 mm |
Outside diameter of inner ring |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Chamfer dimension of inner ring |
Calculation data
| Basic dynamic load rating | C |
28.1 kN |
|---|---|---|
| Basic static load rating | C0 |
16 kN |
| Fatigue load limit | Pu |
0.67 kN |
| Limiting speed |
6 300 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 19 мм |
- Ціна: 976 ₴

