
100% original
- В наявності
- Код: 44447743
Підшипник 1726205-2RS1 SKF
682 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1726205-2RS1 (размер 25x52x15)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний, сферичний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 15 мм.
Аналоги: 1580205, 1726205 2RS SKF, 205 NPP-B INA, 6205 SEE SNR, CS 205 2RS XLZ, CS 205 LLU NTN, UD 205 ZVL
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 25 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 52 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 15 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 31,8 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 49,2 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,55 mm |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 13,8 kN |
| C0 — Статична вантажність | 7,9 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,45 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.9 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 8200 tr/min |
| Nlim — Гранична частота обертання | 9000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 682 ₴

