
- В наявності
- Код: 44448791
Підшипник із підвищеним пилозахистом 6205-2RST C3 KK PFI USA
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6205-2RST C3 KK (розмір 25x52x15)
Виробник: PFI
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 15 мм.
Гібридні ущільнення допомагають утримувати мастило всередині підшипника та запобігають проникненню пилу, бруду та вологи, у такий спосіб продовжуючи термін експлуатації підшипника та зберігаючи його оптимальну роботу.
Зазор C3 підходить для застосування, де можливі температурні коливання або ситуації, що вимагають невеликого осьового переміщення. Це допомагає запобігти надмірному виділенню тепла та забезпечує оптимальну продуктивність і довговічність підшипника в складних умовах експлуатації.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
25 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
15 mm |
Ширина |
| d2 |
≈31.3 mm |
Діаметр виточки внутрішнього кільця (великий торець) |
| D2 |
≈46.21 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.30.6 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.31.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.46.4 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
14.8 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
7.8 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.335 kN |
| Гранична частота обертання |
8 500 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.9 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.13 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 130 ₴
