
- В наявності
- Код: 88880192
Підшипник 6006 NTN
170 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6006 (розмір 30x55x13)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D = 55 мм.
Ширина: B = 13 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 55 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 13 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Клас радіального проміжку | CM |
| Вага | 0,116 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 14,7 kN |
| C0 — Статична вантажність | 8,3 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,65 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.8 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 15000 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 13000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 170 ₴

