
- В наявності
- Код: 88882427
Подшипник 6411N (50411) KYK Japan
988 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник із канавкою під стопорне кільце 6411N (розмір 55x140x33)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий радіальний однорядний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D= 140 мм.
Ширина: B = 33 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 140 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 33 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 4,65 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 4,9 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 2,1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 135,23 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 3,1 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 3,4 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 149,7 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 2,77 mm |
| Вага | 2,29 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 98,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 54 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 4,2 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 12.7 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6100 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5200 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Висота | 33 мм |
- Ціна: 988 ₴
