
- В наявності
- Код: 44443429
Підшипник 6205 ZZ/C3 FERSA
152 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6205 ZZ/C3 (розмір 25x52x15)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 15 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
Аналоги: 70-80205 ГОСТ, 6205-2Z/C3 SKF, 6205-C-2Z-C3 FAG, 6205-2ZR C3 ZVL, 6205 ZZ C3 PPL, 6205 ZZ C3 SNR, 6205ZZC3/5K NTN, 235913.0 Claas, 0002359130 Claas, 9902891692 Fortschritt, 1233489 GM, 410003700 Luk, 10046 Kawe, 1863606205 Sachs, 146003700 Holzhauser
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
25 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
15 mm |
Ширина |
| d1 |
≈34.35 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| D2 |
≈46.21 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.30.6 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.34.3 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.46.4 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
14.8 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
7.8 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.335 kN |
| Номінальна частота обертання |
28 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
14 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
14 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.13 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | KaWe 10046; SKF 62052ZC3; Sachs 1863606205 |
- Ціна: 152 ₴
