
- В наявності
- Код: 44443414
Подшипник 6004 2RS NR FERSA
225 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6004 2RSNR (розмір 20x42x12)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42 мм.
Ширина: B = 12 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 6004NREE — SNR, 6004LLUNR/5K - NTN
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 42 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 12 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 1,9 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 2,06 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 39,75 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 1,35 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 1,65 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,4 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 46,3 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 1,12 mm |
| Ознай. стопорного кільця | R42 |
| Клас радіального проміжку | CN |
| Вага | 0,069 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 10,4 kN |
| C0 — Статична вантажність | 5,05 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,355 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.9 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
- Ціна: 225 ₴
