
- В наявності
- Код: 44443413
Подшипник 6307 2RS NR FERSA
589 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6307 2RSNR (розмір 35x80x21)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 35 мм.
Зовнішній діаметр:D= 80 мм.
Ширина:B = 21 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 6307LLUNR/2AS - NTN, 6307NREE - SNR
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 80 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 21 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 46,2 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 70,1 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,07 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 3,28 mm |
| Ca min — положення мінісегмента | 4,67 mm |
| Ca max — Максимальне положення сегмента | 4,98 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 76,81 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 1,9 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 2,2 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 86,6 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 1,65 mm |
| Ознай. стопорного кільця | R80 |
| Клас радіального проміжку | CN |
| Вага | 0,446 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 35,1 kN |
| C0 — Статична вантажність | 19,2 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,87 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.2 |
| N lim — Гранична частота обертання | 6300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 21 мм |
- Ціна: 589 ₴
