
- В наявності
- Код: 44443386
Подшипник JM 511946/JM 511910 FERSA
1 348 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник JM511946/JM511910 (розміри 65*110*28)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d = 65 мм.
Зовнішній діаметр: D= 110 мм.
Ширина: Т= 28 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 65 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 110 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 28 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 22,5 mm |
| T — Загальна ширина | 28 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 88,5 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 24,6 mm |
| Вага | 1,09 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 132 kN |
| C0 — Статична вантажність | 174 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 21,2 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.4 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.82 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.49 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4300 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3200 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | NTN 4TJM511946JM511910 |
- Ціна: 1 348 ₴
