
- В наявності
- Код: 44443384
Підшипник JHM 318448/JHM 318410 FERSA
1 900 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник JHM 318448/JHM 318410 (розміри 90*155*44)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 90 мм.
Зовнішній діаметр: D= 155 мм.
Ширина: В= 44 мм.
Аналоги: 4T-JHM318448/JHM318410, JHM 318448/JHM 318410, JHM 318448/10
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 90 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 155 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 44 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 35,5 mm |
| T — Загальна ширина | 44 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 120,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 33,9 mm |
| Вага | 3,33 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 299 kN |
| C0 — Статична вантажність | 385 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 44,2 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.34 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.97 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.76 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3100 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Висота | 44 мм |
- Ціна: 1 900 ₴
