
- В наявності
- Код: 44446680
Подшипник JP 12049 A/JP 12010(T4CB120A) FERSA
5 855 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JJP 12049 A/JP 12010 (T4CB120A) (розмір 120х170х27)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d = 120 мм.
Зовнішній діаметр: D= 170 мм.
Ширина: B = 27 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 120 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 170 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,5 mm |
| T — Загальна ширина | 27 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 143,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 35 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 3 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 3 mm |
| Вага | 1,69 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 171 kN |
| C0 — Статична вантажність | 235 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.47 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.7 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.27 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 2600 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 1900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
- Ціна: 5 855 ₴
