
- В наявності
- Код: 22222478
Підшипник 6206 LLUC3/5K NTN
292 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6206LLUC3/5K (розмір 30x62x16)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D= 62 мм.
Ширина: B = 16 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: Leece-Neville 28892, Nissan 38516-69800, Toyota 90363-30029, ГОСТ 70-180206, 84184390 New Holland, 70-180206АС17 HARP, KG01476900 Kverneland, 025007 Geringhoff, 0002154670 Claas, 0002160840 Claas
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 16 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 38,8 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 54,4 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Клас радіального проміжку | С3 |
| Вага | 0,202 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 20,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 11,3 kN |
| Cu — Граничне втомлене навантаження | 0,51 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.8 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 7500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 292 ₴

