
- В наявності
- Код: 44440435
Подшипник JM 822049/JM 822010 FERSA
3 607 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник JM822049/JM822010
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 110 мм.
Зовнішній діаметр: D = 165 мм.
Ширина: B = 35 мм.
Аналоги: SET 1184 TIMKEN, 010 981 3801 MERCEDES BENZ, 1431057 SCANIA, 0750 117 314 ZF, 4T-JM822049/JM822010 NTN
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 110 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 165 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 35 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 26,5 mm |
| T — Загальна ширина | 35 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 137,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 38 mm |
| Вага | 2,52 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 212 kN |
| C0 — Статична вантажність | 315 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 35 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.5 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.66 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.21 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 2700 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Висота | 35 мм |
- Ціна: 3 607 ₴
