
- В наявності
- Код: 44440430
Підшипник JM 612949/JM 612910 FERSA
1 646 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JM612949/JM612910
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 70 мм.
Зовнішній діаметр: D = 115 мм.
Ширина: B = 29 мм.
Аналоги: 4T-JM612949/JM612910 NTN
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 70 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 115 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23 mm |
| T — Загальна ширина | 29 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 92 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 26,5 mm |
| Вага | 1,12 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 138 kN |
| C0 — Статична вантажність | 171 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 20,9 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.43 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.77 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.39 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4100 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Висота | 29 мм |
- Ціна: 1 646 ₴
