
- В наявності
- Код: 44440415
Подшипник 368 A/362 A FERSA
967 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 368A/362A
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 50,8 мм.
Зовнішній діаметр: D= 88,9 мм.
Ширина: B = 20,638 мм.
Аналоги: CASE G13610, CHRYSLER 915861, FORD 614220, GM D23404, IHC 300724R91, IHC 704715R91, JOHN DEERE JD7414, JOHN DEERE JD8984, VAUXHALL 7170340, 368A/362A TIMKEN, 368A/362A FERSA, 4T-368A/362A NTN, 943708 AMERICAN MOTORS CORP, AMK7013 BRITISH LEYLAND, S10466 BRITISH LEYLAND, G13610 CASE, 9192077 CHRYSLER, 9192078 CHRYSLER, P91998 CHRYSLER, P42839 CHRYSLER, 915861 CHRYSLER
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 50,8 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 88,9 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 22,225 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 16,513 mm |
| T — Загальна ширина | 20,638 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 67 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 16,638 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 3,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,3 mm |
| Вага | 0,516 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 85 kN |
| C0 — Статична вантажність | 90,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.32 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.03 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.88 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5500 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 88.9 мм |
| Висота | 20.638 мм |
- Ціна: 967 ₴
