
- В наявності
- Код: 44440414
Подшипник 27687/27620 FERSA
2 029 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 27687/27620
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 82,55 мм.
Зовнішній діаметр: D = 125,412 мм.
Ширина: B = 25,40 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 82,55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 125,412 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25,4 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,845 mm |
| T — Загальна ширина | 25,4 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 105 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 26 mm |
| Вага | 1,05 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 113 kN |
| C0 — Статична вантажність | 163 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 19,6 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.42 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.79 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.44 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3600 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 82.55 мм |
| Зовнішній діаметр | 125.412 мм |
| Висота | 25.4 мм |
- Ціна: 2 029 ₴
