
- В наявності
- Код: 44440413
Подшипник 24780/24720 FERSA
859 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 24780/24720
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 41,27 мм.
Зовнішній діаметр: D= 76,2 мм.
Ширина: B = 22,22 мм.
Аналоги: Chrysler 599281, Chrysler 862452, Eaton 151443, Eaton 505K314, Ford 8A4220, GM 9431856, GM O155407, IHC 459428R91, IHC 568352R91, IHC 622177C91, Jaguar C3901, John Deere JD8174, John Deere JD8219, Massey Ferguson 637046M91, Massey Ferguson 850180M1
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 41,275 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 76,2 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23,02 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17,462 mm |
| T — Загальна ширина | 22,225 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 58,3 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 17,725 mm |
| Вага | 0,435 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 72 kN |
| C0 — Статична вантажність | 80,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 9,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.39 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.84 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.53 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6500 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 41.27 мм |
| Висота | 22.22 мм |
| Зовнішній діаметр | 76.2 мм |
- Ціна: 859 ₴
