
- В наявності
- Код: 22225757
Підшипник 6311LLUCM/5K NTN
1 497 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6311LLUCM/5K (розмір 55x120x29)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D = 120 мм.
Ширина: B = 29 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 180311, 6311 2RSH SKF, 6311-2RSR FAG, 6311-2RSR ZVL, 6311 2RS INA, 6311 2RS, 6311 EE SNR, 6311 LLB/5K NTN
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 120 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 2 mm |
| Клас радіального проміжку | CM |
| Вага | 1,37 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 79,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 45 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 3,5 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.2 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| da min — Мінімальний діаметр буртика вала | 64 mm |
| damax — Максимальний діаметр буртика вала | 74 mm |
| Damax — Максимальний діаметр буртика корпусу | 111 mm |
| ra max — Максимальний радіус галтелі вала та корпусу | 2 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 29 мм |
- Ціна: 1 497 ₴
