
- В наявності
- Код: 22225756
Підшипник 6212LLUCM/5K NTN
1 290 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6212LLUCM/5K (розмір 60x110x22)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D= 110 мм.
Ширина: B = 22 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 180212, 6212 2RSH SKF, 6212-C-2HRS FAG, 6212-2RSR ZVL, 6212 2RS INA, 6212 2RS, 6212 EE SNR, 6212 LLB/5K NTN, 6212 DDU NSK-PPL, 6212 2RS ZKL, 6212 2RS FLT
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 60 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 110 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 22 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Клас радіального проміжку | CM |
| Вага | 0,783 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 58 kN |
| C0 — Статична вантажність | 36 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 2,83 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.3 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3800 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| da min — Мінімальний діаметр буртика вала | 68 mm |
| damax — Максимальний діаметр буртика вала | 75 mm |
| Damax — Максимальний діаметр буртика корпусу | 102 mm |
| ra max — Максимальний радіус галтелі вала та корпусу | 1,5 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 22 мм |
- Ціна: 1 290 ₴
