
- В наявності
- Код: 44447224
Подшипник BB203KRR2FD (PER.BB203RYY2) PEER
169 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник PER.BB203RYY2 розмір (16.26x40x18.29)
Виробник: PEER
Тип підшипника: кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d= 16.26 мм.
Зовнішній діаметр: D= 40 мм.
Ширина: B = 18.29 мм.
Ширина: C = 12 мм.

Аналоги: BCA 203RRAR10, Case IH F16246, Fafnir 203KKR2, FAG 518855, Ford 222279, Gehl 520117, IHC 666624R91, John Deere JD9214, Lilliston 20-50-006, New Holland 66553, NTN 203RRAR10, SKF 203KRR2, Timken 203KRR2, White 2SH862, John Deere AN281357, HARP 530903EL19, 203KRR AH02 INA, 31910005 Lemeken, AA82881 John Deere, AN142670 John Deere, 126115 Link-Belt, 203-XL-KRR-AH02 INA, 530903EL19-203KRRAH02 HARP - UKRAINA, SX0361LLCS13/L627 NTN, 203-XL-KRR-B-AH02 INA, Q 203PP.AH02 FKL, AA281357 JOHN DEERE, AH63076 JOHN DEERE, AH100425 JOHN DEERE, AN10097N JOHN DEERE, AN141120 JOHN DEERE, AN142670 JOHN DEERE, 2149261C91, 666624R91, 832651M1Q 203 KPP AH02 Z&S, Q203KPPAH02 Z&S
| Внутрішній діаметр d, мм | 16.26 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 40 |
| Ширина B, мм | 18.29 |
| Ширина зовнішнього кільця С, мм | 12 |
| Номінальна статична вантажність, кН | 4.75 |
| Номінальна динамічна вантажність, кН | 10.1 |
| Гранична частота обертання, об/хв | 13000 |
| Маса, кг | 0.09 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 16.2 мм |
| Висота | 18.29 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
- Ціна: 169 ₴


